Nowoczesna, szybka i mało bolesna

depilacja laserowa Vectus™

Laser medyczny Vectus™, jako jedyny na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Zapraszamy do kliniki w mieście Gliwice na Śląsku.

Dowiedz się więcej Zarezerwuj wizytę

Mamy przyjemność powitać Państwa na stronie naszej Kliniki. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zabiegów z zakresu depilacji laserowej dla kobiet i mężczyzn.

Zobacz film

Kliknij i sprawdź na naszym filmie jak wygląda proces depilacji laserowej urządzeniem Vectus™

Odtwórz film

Dlaczego my?

  • Zabieg przebiegł bardzo szybko i sprawnie

    Najlepiej zainwestowane w siebie pieniądze :) Polecam szczególnie osobom, którym zwykłe metody depilacji nie służą. Efekty mega super fantastico! Bardzo miła atmosfera.
  • Rewelacyjne efekty. Zabieg warty swojej ceny!

    Koniec z podrażnieniami, wrastającymi włoskami. Wreszcie jestem zadowolona i czuję się komfortowo. Polecam wszystkim Panią Natalię jako eksperta w dziedzinie depilacji laserowej.
  • Zabieg był dla mnie mało bolesny, szybki. Rezultaty widoczne już po pierwszym razie.

    Nareszcie! Koniec z wrastającymi włoskami, koniec z podrażnieniami i co najważniejsze - koniec z etapami odrastających włosków przed kolejną depilacją woskiem. Jestem zachwycona!