Męski punkt widzenia na depilację laserową

Drodzy panowie nadeszły czasy, gdzie dbanie o siebie nie jest obciachem, nie przynosi wstydu i nie wywołuje salwy śmiechu. Patrzymy na depilację z męskiej perspektywy.

Dla mężczyzn czasy, kiedy beztrosko można było wyglądać tak jak się zwyczajnie chciało, kiedy nic nie robienie w kwestii swojego wyglądu uchodziło bez szwanku na opinii innych – bezpowrotnie minęły.

Wcześniej nikt nie zwracał uwagi na brak wystrzyżonej brody, nieopiłowane paznokcie czy niewystylizowaną fryzurę. Niezadbana twarz, nieogolone i niewysportowane ciało również nie sprawiało większych problemów. W dzisiejszych czasach, żeby znaleźć dobrą pracę, nie wywoływać niewinnych uśmieszków wśród znajomych i współpracowników należy o siebie zadbać.

Coraz częściej przyjmujemy w Naszej Klinice mężczyzn, którzy chcą po prostu dobrze wyglądać

Panowie znacznie chętniej niż kilka lat temu korzystają z usług manicure czy zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Powierzają Nam dobór dermokosmetyków i często pytają o rady odnośnie pielęgnacji.

Mężczyźni zaufali Nam również w sprawach depilacji laserowej. Z każdym miesiącem przybywa grono zadowolonych klientów. W czasach gdzie każda minuta jest na wagę złota, szukamy zabiegów, które w szybki i skuteczny sposób przyniosą zamierzony efekt. I oto drodzy Panowie stworzono VECTUS’a, który idealnie wpasował się w obraz opisywanych zabiegów. Jest niesamowicie szybki, intuicyjny, bezpieczny i co najważniejsze skuteczny!

Raz na zawsze można pozbyć się niechcianego owłosienia z okolic pach, klatki piersiowej, brzucha, karku czy bikini

Z zabiegów laserowej depilacji włosów korzystają nie tylko Panowie mający problematyczny zarost, wręcz przeciwnie – coraz częściej u progu naszych drzwi stają mężczyźni chcący mieć po prostu gładkie ciało. Po kilku zabiegach wszystkie maszynki lądują w koszu, zaczerwieniona i podrażniona skóra odzyskuje swój dawny koloryt i gładkość, a Wy zapominacie jak to jest się golić.

Zabieg jest niezwykle szybki, dlatego odczucie ciepła, które mu towarzyszy jest w stanie wytrzymać naprawdę każdy. Depilacja pach zajmuje około 1 minuty. Natomiast precyzja i skuteczność VECTUS’a sprawia, że efektów możemy się spodziewać już po pierwszym zabiegu.

Sam zabieg przebiega szybko, sprawnie i profesjonalnie. Na początku zostaniemy zapytani o przeciwwskazania i zostanie wypełniona karta klienta. Następnie przechodzimy do wykonania depilacji, a po kilku minutach możemy wracać już do domu.

Dobrze wiemy, że Panowie cenią sobie najwyższą jakość usług, dlatego gwarantujemy, że uzyskanymi efektami będziecie się cieszyć przez najbliższe lata. Vectus to najnowocześniejszy laser diodowy służący do trwałego usunięcia owłosienia.

Do zobaczenia!