Depilacja laserowa dla kobiet

Świat, w którym nie istnieją maszynki jednorazowe, kremy do depilacji, wosk i pasty cukrowe. Gdzie żadna z Nas nie boryka się z problemem wrastających włosków, podrażnionej, zaczerwienionej i swędzącej skóry.

Świat, w którym na codzień cieszymy się gładką skórą, a wszelkie problemy z niechcianym i wstydliwym owłosieniem zwyczajnie nie istnieją. Nie martwimy się podczas wakacji, że nie zdążyłyśmy ogolić nóg czy pach, nie wstydzimy się przed rodziną i znajomymi, że każdego wieczora siedzimy przed lusterkiem i wyrywamy drażniące włoski z okolicy brody czy wąsika. Nie zakrywamy swojego brzucha, który po goleniu jest podrażniony i wygląda nieestetycznie. To wszystko nie ma miejsca, możemy zapomnieć raz na zawsze o takich sytuacjach.

Drogie Panie zapraszamy do naszego świata – świata depilacji laserowej VECTUS!

Depilacja laserowa dla kobiet

Bezpieczeństwo nosi imię Vectus

Nadszedł dzień, żeby zapomnieć o wszystkich maszynkach, woskach, pastach, pensetach i kremach służących do depilacji. Pozbądź się niechcianego owłosienia raz na zawsze! Laser Vectus jest najskuteczniejszym, najszybszym i najbezpieczniejszym laserem diodowym służącym do trwałego usunięcia owłosienia. Jako jedyny na świecie posiada czytnik Skintel – badający poziom melaniny w naszej skórze i automatycznie wysyłający informację do lasera, który ustala indywidualnie parametry zabiegu. Co sprawia, że laser pomimo ogromnej mocy jest bardzo bezpieczny dla Naszej skóry.

Diabeł tkwi w szczegółach

Laserów do usuwania owłosienia dostępnych na rynku jest niezliczona ilość. Pamiętajcie drogie Panie, że tylko i wyłącznie lasery z grupy laserów diodowych mogą poradzić sobie z trwałym usunięciem owłosienia, pozostałe będą tylko opóźniać porost włosów.

A więc dlaczego Vectus?

Przejrzyjcie sobie strony największych klinik na świecie – wszystkie korzystają z lasera Vectus, pomimo dostępnych znacznie tańszych urządzeń. Vectus to Ferrari w swojej klasie, jest niezawodny, szybki i skuteczny. Korzystając z zabiegów depilacji laserowej Vectus możesz się cieszyć uzyskanymi efektami już do końca życia.

Roczna gwarancja

Jesteśmy pewni skuteczności zabiegów laserem VECTUS dlatego dajemy Ci rok gwarancji!
Jeżeli po skończonej serii 6 zabiegów uznasz, że włosów wciąż jest więcej niż 5% każdy kolejny zabieg wykonamy dla Ciebie zupełnie za darmo!*

* – zabiegi wykonujemy zgodnie z harmonogramem czasowym depilacji laserowej.

Rabat na pierwszy zabieg

Umów się na zabieg teraz i otrzymaj 50zł rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserowej.

Opis Cena
Baczki 150 PLN
Bikini całkowite + pachy 450 PLN
Bikini pełne 300-500 PLN
Bikini podstawowe (do linii majtek) 250-350 PLN
Broda 200 PLN
Brodawki sutkowe 150 PLN
Brzuch 250 PLN
Cała twarz (wąsik + broda + policzki) 350 PLN
Całe nogi 500 PLN
Całe nogi + bikini całkowite 750 PLN
Całe nogi + bikini całkowite + pachy 950 PLN
Całe ręce 350 PLN
Dłonie 150 PLN
Kark 200 PLN
Klatka piersiowa 250-300 PLN
Klatka piersiowa + brzuch 500 PLN
Klatka piersiowa + brzuch + plecy 950 PLN
Linia biała 150-200 PLN
Pachy 250 PLN
Plecy 450 PLN
Policzki 200 PLN
Pośladki 250-300 PLN
Przedramiona 250 PLN
Ramiona 250 PLN
Stopy 150 PLN
Szpara pośladkowa 200 PLN
Szyja 200 PLN
Uda 350 PLN
Wąsik 150 PLN
Wąsik + broda 300 PLN
Uszy 150 PLN
Łydki 300 PLN