Depilacja laserowa dla kobiet

Świat, w którym nie istnieją maszynki jednorazowe, kremy do depilacji, wosk i pasty cukrowe. Gdzie żadna z Nas nie boryka się z problemem wrastających włosków, podrażnionej, zaczerwienionej i swędzącej skóry.

Świat, w którym na codzień cieszymy się gładką skórą, a wszelkie problemy z niechcianym i wstydliwym owłosieniem zwyczajnie nie istnieją. Nie martwimy się podczas wakacji, że nie zdążyłyśmy ogolić nóg czy pach, nie wstydzimy się przed rodziną i znajomymi, że każdego wieczora siedzimy przed lusterkiem i wyrywamy drażniące włoski z okolicy brody czy wąsika. Nie zakrywamy swojego brzucha, który po goleniu jest podrażniony i wygląda nieestetycznie. To wszystko nie ma miejsca, możemy zapomnieć raz na zawsze o takich sytuacjach.

Drogie Panie zapraszamy do naszego świata – świata depilacji laserowej VECTUS!

Depilacja laserowa dla kobiet

Bezpieczeństwo nosi imię Vectus

Nadszedł dzień, żeby zapomnieć o wszystkich maszynkach, woskach, pastach, pensetach i kremach służących do depilacji. Pozbądź się niechcianego owłosienia raz na zawsze! Laser Vectus jest najskuteczniejszym, najszybszym i najbezpieczniejszym laserem diodowym służącym do trwałego usunięcia owłosienia. Jako jedyny na świecie posiada czytnik Skintel – badający poziom melaniny w naszej skórze i automatycznie wysyłający informację do lasera, który ustala indywidualnie parametry zabiegu. Co sprawia, że laser pomimo ogromnej mocy jest bardzo bezpieczny dla Naszej skóry.

Diabeł tkwi w szczegółach

Laserów do usuwania owłosienia dostępnych na rynku jest niezliczona ilość. Pamiętajcie drogie Panie, że tylko i wyłącznie lasery z grupy laserów diodowych mogą poradzić sobie z trwałym usunięciem owłosienia, pozostałe będą tylko opóźniać porost włosów.

A więc dlaczego Vectus?

Przejrzyjcie sobie strony największych klinik na świecie – wszystkie korzystają z lasera Vectus, pomimo dostępnych znacznie tańszych urządzeń. Vectus to Ferrari w swojej klasie, jest niezawodny, szybki i skuteczny. Korzystając z zabiegów depilacji laserowej Vectus możesz się cieszyć uzyskanymi efektami już do końca życia.

Rabat na pierwszy zabieg

Umów się na zabieg teraz i otrzymaj 50zł rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserowej.

Opis Cena
Baczki 150 PLN
Bikini całkowite + pachy 500 PLN
Bikini pełne 350 PLN
Bikini podstawowe (do linii majtek) 280 PLN
Broda 200 PLN
Brodawki sutkowe 150 PLN
Brzuch 300 PLN
Cała twarz (wąsik + broda + policzki) 380 PLN
Całe nogi 600 PLN
Całe nogi + bikini całkowite 800 PLN
Całe nogi + bikini całkowite + pachy 1000 PLN
Całe ręce 400 PLN
Dłonie 150 PLN
Kark 200 PLN
Klatka piersiowa 300 PLN
Klatka piersiowa + brzuch 550 PLN
Klatka piersiowa + brzuch + plecy 1000 PLN
Linia biała 200 PLN
Pachy 250 PLN
Plecy 500 PLN
Policzki 200 PLN
Pośladki 300 PLN
Przedramiona 250 PLN
Ramiona 250 PLN
Stopy 150 PLN
Szpara pośladkowa 200 PLN
Szyja 200 PLN
Uda 400 PLN
Wąsik 150 PLN
Wąsik + broda 300 PLN
Uszy 150 PLN
Łydki 300 PLN