Dlaczego Vectus

Najnowsza i sprawdzona technologia

Firma Palomar od wprowadzenia w 1997 roku na rynek pierwszego lasera LightSheer przez kilkanaście lat doskonaliła swoje rozwiązania i prowadziła badania nad poprawą pracy laserów diodowych. Przez ten okres stała się niekwestionowanym liderem w produkcji urządzeń do laserowego usuwania owłosienia. Laser diodowy Palomar Vectus to rezultat 20 lat doświadczenia w branży fotoepilacji.

Największa skuteczność w usuwaniu owłosienia

Palomar Vectus to trwałe usuwanie bez względu na kolor włosów i karnację skóry. Laser sprawdza się nawet przy opalonej skórze, czy blond włosach. Wykorzystanie wielu innowacyjnych rozwiązań pozwala na osiągniecie najlepszych efektów.

Jedyny laser pozwalający na przeprowadzanie zabiegów przez cały rok. Depilacje laserem Vectus możemy stosować również latem!

Najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantowany przez czytnik Skintel

Depilacja Gliwice
Dzięki czytnikowi poziomu melaniny w skórze laser Palomar Vectus sam dobiera optymalne ustawienia do depilacji laserowej. Co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo zabiegu, ale również na jego efektywność. Vectus jako jedyny laser na Świecie posiada taki inteligentny czytnik.

Najszybszy laser w swojej kategorii

Laser Palomar Vectus posiada bardzo szybką głowicę (3Hz) o jednej z największych powierzchni dostępnych na rynku (23mm x 38mm) pozwalającej na szybką depilację dużych powierzchni ciała. Co zdecydowanie skraca czas trwania zabiegu. Depilacja dużej partii ciała to tylko kilka minut!

Zobacz film porównujący: Palomar Vectus kontra LightSheer Duet

Photon Recycling

Opatentowana technologia zasadniczo zwiększająca skuteczność depilacji laserowej. Vectus jako jedyny laser diodowy na Świecie pozwala na ponowne wykorzystanie fotonów odbitych od skóry w czasie trwania impulsu.

Najmniejsza liczba zabiegów

Wszystkie najnowsze technologie użyte w Vectusie pozwalają na diametralne zwiększenie jego skuteczności, co bezpośrednio przenosi się na zmniejszoną liczbę zabiegów potrzebną do trwałej depilacji owłosienia. Mniejsza liczba zabiegów = mniejszy koszt dla klienta.

Zwiększony komfort podczas zabiegu

Głowice lasera Vectus wyposażone są w system Advanced Contact Cooling, które podczas zabiegu całego zabiegu chłodzi skórę pacjenta pomniejszając odczucie dyskomfortu w trakcie emisji impulsu. Depilacja laserowa nie musi już dłużej być bolesna.

Równomiernie rozłożona plamka lasera

Laser Vectus w porównaniu do konkurencji ma bardziej równomiernie rozłożona energię świetlną w plamce tworzonej przez impuls głowicy. Zaleta ta zwiększa wydajność i efektywność przeprowadzanego zabiegu depilacji.

Dowiedz się więcej o laserze do depilacji Vectus
Dowiedz się więcej o zabiegu depilacji laserowej