Depilacja laserowa dla mężczyzn

Czasy, gdy mężczyźni omijali szerokim łukiem salony kosmetyczne, będąc pewni, że ta część usług zarezerwowana jest tylko i wyłącznie dla kobiet już dawno odeszły w niepamięć. Teraz mężczyzna w salonie to niemalże codzienność.

Co więcej, w dzisiejszych czasach mężczyzna poddający się wszelkim zabiegom kosmetycznym, w tym zabiegom z zakresu depilacji już nikogo nie dziwi. Z biegiem czasu ideał owłosionego mężczyzny znacznie się zmienił. Na chwilę obecną panowie coraz częściej rezygnują na stałe z niechcianego zarostu, owłosionej okolicy pach, brzucha czy pleców. Wiedzą, że pozbycie się owłosienia zapewni im komfort, higienę i wygodę na codzień.

męska depilacja laserowa

Bezpieczeństwo nosi imię Vectus

Trwałe usunięcie owłosienia laserem VECTUS jest jedną z najskuteczniejszych i co najważniejsze – najbezpieczniejszych metod. Laser Vestus jako jedyny na świecie wyposażony jest w inteligentny czytnik SkinTel co sprawia, że zabieg przebiega niezwykle sprawnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo.

Szybkość to podstawa

W dzisiejszych czasach, każda minuta jest na wagę złota – i Vectus o tym wie! Dlatego drodzy Panowie zabieg depilacji laserowej Vectus trwa dosłownie kilka minut. Pomimo tego, że zabieg nie dla każdego okaże się w 100% bezbolesny, jego czas trwania sprawia, że każdy mężczyzna jest go w stanie znieść i cieszyć się na lata uzyskanymi efektami.

Jakość – to brzmi dumnie

Drodzy panowie, raz na zawsze zapomnijcie o zbędnym owłosieniu, wrastających włoskach i podrażnionej skrze po goleniu. Jednorazowe maszynki odchodzą do lamusa. Vectus jest najskuteczniejszym laserem diodowym służącym do trwałej epilacji włosów – to Ferrari w swojej klasie.

Roczna gwarancja

Jesteśmy pewni skuteczności zabiegów laserem VECTUS dlatego dajemy Ci rok gwarancji!
Jeżeli po skończonej serii 6 zabiegów uznasz, że włosów wciąż jest więcej niż 5% każdy kolejny zabieg wykonamy dla Ciebie zupełnie za darmo!*

* – zabiegi wykonujemy zgodnie z harmonogramem czasowym depilacji laserowej.

Rabat na pierwszy zabieg

Umów się na zabieg teraz i otrzymaj 50zł rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserowej.

Opis Cena
Górna warga 150 PLN
Broda 200 PLN
Baczki 150 PLN
Policzki 200 PLN
Wąsik + broda 300 PLN
Cała twarz (wąsik + broda + policzki) 350 PLN
Pachy 250 PLN
Ramiona 300 PLN
Przedramiona 250 PLN
Dłonie 150 PLN
Całe ręce 400 PLN
Brodawki sutkowe 200 PLN
Klatka piersiowa 300 PLN
Plecy 400 PLN
Linia biała 200 PLN
Brzuch 300 PLN
Uda 400 PLN
Łydki 300 PLN
Stopy 150 PLN
Całe nogi 600 PLN
Klatka piersiowa + brzuch 500 PLN
Klatka piersiowa + brzuch + plecy 900 PLN
Kark 200 PLN
Uszy 150 PLN
Pośladki 300 PLN
Bikini podstawowe 300 PLN
Bikini pełne 450 PLN